VaultPress – nechajte zálohovanie vašeho WordPress profesionálom

0

Čím ďalej tým viac stránok používa WordPress nie len ako systém pre svoje blogy, ale ako celkové komplexné CMS rozhranie (množstvo takýchto stránok sa počíta už na milióny) . Z toho vyplýva, že častokrát na WordPress bežia aj dôležité prezentačné firemné stránky, stránky organizácií, či novinových plátkov a tieto si nemôžu dovoliť výpadky, či dokonca stratu obsahu.

Preto prichádza systém VaultPress od Auttomatic(spoločnosť, ktorá stojí za vývojom WordPress a celej rady iných služieb) ako bezpečný spôsob zálohovania webstránok bežiacich na WordPress. Kto iný by sa mohol rozumieť WordPress lepšie ako ten, čo stojí za správou takého gigantu ako je WordPress.com, na ktorom sa nachádza viac ako 10 milónov blogov a navštevuje ich okolo 250 miliónov ľudí mesačne.

Je to naozaj služba, ktorá sa rozumiem do štruktúr WordPress, takže nie je zálohovaný len váš obsah, ale aj vaše moduly, témy, ovládací panel, koncepty, či verzie článkov, teda úplne celý systém so všetkými jeho nastaveniami. Nad vašou stránkou je vedený nonstop dohľad a všetko, čo robíte je ihneď bezpečne zálohované. VaultPress dokáže okamžite reagovať na bezpečnostné výkyvy na vašom webe a aplikovať najnovšie bezpečnostné záplaty aj v čase, keď vy spíte.

Ak používate vaše webstránky v profesionálne merítku, tak by ste ich zálohanie určite nemali zanedbávať. VaultPress sa javí ako veľmi kvalitné riešenie práve pre tento účel. Stačí sa zaregistrovať a nainštalovať jeden modul a starosť o zálohu a bezpečnosť vašich WordPress stránok prenechávate profesionálom. Takto môžete zabezpečiť prakticky neobmedzené množstvo stránok a blogov a v prípade potreby pridať ďalšie.

Ak vás VaultPress oslovil, tak neváhajte a pridajte sa k „beta“ testovaniu.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here