Tlačová správa WordCamp Slovensko 2014

1

WordCamp Slovensko 2014

Konferencia o celosvetovo najpoužívanejšom nástroji na správu webstránok sa bude konať 26. apríla v Bratislave. Registrácia bude spustená už tento piatok 7.3.2014.

WordCamp Slovensko je jednou z mnohých WordCamp konferencií, ktoré sa konajú každoročne po celom svete. Všetky však majú jedno spoločné: informovať o novinkách a trendoch, pomôcť s problémami pri používaní a všeobecne rozšíriť povedomie o obľúbenom CMS (Content Management System) WordPress. Prebieha formou celodenného poloformálneho stretnutia, na ktorom bude mať návštevník príležitosť na osobné rozhovy a „networkovanie“ s medzinárodnou WordPress komunitou, ale najmä na vypočutie si podnetných prednášok od popredných WordPress expertov. Postupom času sa WordCamp stal pre mnohých jedným z najvýznamneších IT podujatí roka a každoročne tak láka tisíce IT profesionálov ale i nadšencov zo všetkých kútov sveta.

Na Slovensku sa WordCamp tento rok predstaví už po tretí krát. Rovnako ako predchádzajúci ročník ho bude vo svojich moderných priestoroch hostiť Fakulta informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity (FIIT STU) v Bratislave. Na svoje si prídu návštevníci zo strany používateľov WordPress, pre ktorých bude k dispozícii celodňový blok prednášok o tom, ako jednoducho a ľahko vytvoriť, spravovať a (nielen) na sociálnych sieťach propagovať vlastnú webstránku alebo blog. Tvrdé jadro WordPress vývojárov a programátorov sa však tiež nenechá zahanbiť; je pre nich pripravená útulná sála s technicky zameranými prednáškami, ktorej atmosféra bude počas celého dňa automaticky pridávať 10 bodov k IQ každého poslucháča*.

Čo sa programu týka, postará sa oň opäť rôznorodý tím, pozostávajúci z úspešných podnikateľov používajúcich WordPress pre svoj biznis či zvučných mien vývojárskej komunity, ktorí vás zasvätia do tajov špecializovaných kódov. Tešiť sa môžete aj na hneď niekoľko prednášok významných predstaviteľov medzinárodnej WordPress komunity, oprášte preto svoju odbornú angličtinu. Po prednáškach a oficiálnom programe, ktorý bude prebiehať medzi deviatou hodinou ráno až do piatej popoludní, sa účastníci budú môcť presunúť na tradičnú “after-párty”, na ktorej môže WordCamp neformálne pokračovať až do neskorých nočných hodín.

Viac detailov ohľadom programu bude známych už čoskoro, sledujte preto oficiálnu webstránku WordCamp Slovensko 2014 na adrese WordCamp.sk alebo kontaktujte organizačný tím WordPress Slovensko prostredníctvom emailu wordcamp@wp.sk.

*Efekt je dočasný, organizátor si vyhradzuje právo na zmenu IQ efektu jedným alebo druhým smerom.
🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

1 komentár

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here