Testujte WordPress 3.3 Beta 4

0

Dostávame sa stále bližšie k verzií 3.3, ktorá zas prinesie veľa zmien a vylepšení!

Všetky hlavné tikety boli uzavrené a vypustenie kandidáta na vydanie medzi užívateľov sa dá očakávať každú chvíľu. V štvrtej bete bolo opravených množstvo chýb, prečistené používateľské rozhranie, pridané skutočné texty na niektorých obrazovkách, ktoré nahradili dočasne vložený text v 3. beta verzií (obrazovka aktualizácií, uvítacia sekcia nástenky, nová funkcia ukazovateľov) a bolo doladených niekoľkých ďalších vecí. Taktiež prebehla aktualizácia na jQuery 1.7.1.

Stále pripomíname vývojárom aby nezabudli otestovať kód svojich modulov a tém s 4. beta verziou a uistili sa, že sú tam nie je žiadne komplikácie.

Ak sa vyskytne problém, nezabudnite ho nahlásiť ako zvyčajne. Ďakujeme!

Sťahujte WordPress 3.3 Beta 4

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info:Naplno nás zamestnáva tvorba užitočných článkov pre vás, preto nám žiaľ nezostáva čas na radenie cez komentáre. V prípade potreby vám vieme odporučiť vhodného odborníka.