Súťaž: Napíšte o nás na sociálnych sieťach [VÝSLEDKY]

10

Keďže slniečko nám konečne vykuklo, rozhodli sme sa zorganizovať malú jarnú súťaž.
Pre troch z vás máme odloženú jednu zo štandardných licencií namakaného prémium modulu WP All Import na importovanie rôzneho obsahu do WordPress.

Čo pre to musím spraviť?

  1. Napíšte o nás alebo o pripravovanom WordCampe spolu s odkazom náš web na vašej obľúbenej sociálnej sieti (kľudne aj na všetkých) a spomeňte náš účet (@WordPressSK alebo WordPress Slovensko).
  2. Pridajte komentár k tomuto článku o tom, ako by ste daný modul využili, spolu s odkazom na váš príspevok/status/správu zo sociálnej siete.

Pravidlá

  • Ráta sa každý jeden príspevok, teda čím viac o nás napíšete, tým máte väčšiu šancu vyhrať.
  • Koniec súťaže je v utorok 16.4.2013 o polnoci.
  • Náhodne vyžrebovaní výhercovia budú ohlásení v stredu 17.4.2013 v podvečerných hodinách.

Všetkým držíme palce! 😉


Výhercovia

Možnosť zúčastniť sa losovania splnili len 4 súťažiaci (Pavel MarkodepimrexotJozef Paukov), ale napriek ich malému počtu som sa rozhodol oceniť ich všetkých. Napíšte prosím email na info @ wp.sk, ako predmet uveďte „Súťaž WP All Import“ a do tela napíšte „Chcem svoju výhru!„.

Všetkým ďakujeme za účasť a gratulujeme k výhre. Veľa kvalitného naimportovaného obsahu ;).

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

10 Komentáre

  1. Pripomínam, že ak sa chcete zúčastniť súťaže, treba sem dať spolu s vašim komentárom aj odkaz na váš príspevok/status/správu zo sociálnej siete!

  2. Hmm. Modul WP All Import vyzerá veľmi zaujímavo, ale momentálne ma nenapadá na čo by som ho vedel využiť. Možno ak raz spustím eshop na import tovaru. To by celkom pomohlo. Každopádne to nič nemení na tom, že sa teším na WordCamp. Pomôžte mi vyriešiť drobnú matematickú úlohu http://on.fb.me/10Pv4kM

Comments are closed.