Subscribe to Comments – odoberanie komentárov

0

Odoberanie komentárov

Je to trochu dlhý preklad pôvodného názvu, ale presne vyjadruje to, čo modul naozaj robí a čo sa v angličtie dá zapísať tromi slovami. Tento modul pridá pod komenáre možnosť (checkbox) prihlásiť sa na odoberanie novo pridaných komentárov. Veľmi užitočná vec, ak nemáte energiu na neustále vracanie sa ku článkom, ktoré ste komentovali, či na váš komentár náhodou niekto nereagoval. Tento modul zabezpečí, že budete o novom komentári upozornený e-mailom na adresu, ktorú ste uviedli pri písaní vášho vlastného komentára.

Stránka modulu: Subscribe to Comments

Slovenčina pre Odoberanie komentárov

[download id=“14″]

Inštalácia slovenčiny pre Odoberanie komentárov

Stiahnutý archív rozzipujte a súbor subscribe-to-comments-sk.mo nahrajte do adresára kde je nahratý aj samotný súbor modulu, teda priamo do /wp-content/plugins/.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info: Ak potrebujete zdieľať aj obrázok, môžete tak spraviť nahraním obrázka na stránku prnt.sc a vložením linku do komentára.