Štvrté výročie WP.sk

1

Slovenský portál o WordPress oslavuje už štvrté narodeniny. Teší nás, že čoraz viac Slovákov objavuje najpoužívanejší CMS systém na svete, čo vidieť na množstve pribúdajúcich slovenských webstránok a blogov, ktoré tento redakčný systém používajú.

Počas uplynulého roka sa nám vďaka rozšíreniu prekladového tímu podarilo zrýchliť prekladanie najnovších verzíí WordPress a pripravili sme pre vás preklad BuddyPress a onedlho pribudne aj kompletný preklad bbPress. Pripravujeme ucelený návod na používanie WordPress v slovenčine a aktualizácie prekladov najpopulárnejších modulov. Redesign WP.sk a zjednotenie s fórom technickej podpory sme síce minulý rok nestihli, no verím, že počas roka 2013 vám prinesieme tieto a aj ďalšie pozitívne zmeny nášho portálu.

V roku 2012 sa uskutočnil aj prvý slovenský WordCamp, ktorý mal veľmi pozitívne ohlasy. Dostali sme viaceré otázky, kedy bude ďalší. Môžem prezradiť, že prípravy na WordCamp Slovensko 2013 sa už začali. Bude v Bratislave niekedy na jar a tentokrát pre viac účastníkov ako minule. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Tím WP.sk

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

1 komentár

  1. Chcem sa Vám poďakovať za to, že fungujete a pomáhate vo všetkom ľudom aj na diskusnom fore. Aj ja som potreboval neraz pomoc a vždy som ju našiel na tomto miesto a za to ďakujem.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here