WordPress 3.5 Testujme kandidátov na vydanie!

Dnes bol sprístupnený na testovanie už tretí kandidát na vydanie (RC). Vyskúšajte si v podstate už finálnu verziu WordPress 3.5, ktorej vydanie je už naozaj za dverami.

  • Konečné úpravy v UI nového manažéra multimédií vykonané na základe množstva pripomienok zo strany používateľov.
  • Zobrazovanie viacej konkrétnych chýb pri nahrávaní súborov ak sa nejaké vyskytnú.
  • Pri vkladaní obrázkov priamo do tela príspevku nezabudnite na alternatívny text!
  • Opravený nový štýl admin tlačidiel.
  • Vylepšená podpora pre mobilné zariadenia, Internet Explorer a RTL (z prava do ľava) jazyky.
  • Opravené cookies pri subdoménovej inštalácii multisite, keď je WordPress nahratý v podadresári.
  • Oprava prepisovania ms-files.php pri veľmi starých multisite inštaláciách.

V tomto bode ostáva vyriešiť už len zopár menších problémov a nový WordPress máme upečený. V prípade žiadnych komplikácií očakávajte WordPress 3.5 v najbližších dňoch.

V prípade akýchkoľvek problémov napíšte na Alfa/Beta fórum podpory. Testujte všetko čo vám príde pod ruku. Ak ešte nemáte nahodenú najčerstvejšiu verziu, použite modul WordPress Beta Tester (v nastaveniach si vyberte “bleeding edge nightlies”) alebo si priamo stiahnite všetky súbory (zip).

Preklad (jadro, administrácia, Twenty Twelve) si stále vyžaduje našu aj vašu pozornosť. Verím, že spolu čím skôr po oficiálnom zverejnení „tripäťky“ vydáme aj slovenskú verziu.

The following two tabs change content below.

Ján Bočínec

WordPress ninja at Webikon
je ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

Latest posts by Ján Bočínec (see all)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.