WordPress 3.5 slovenčina

Preklad WordPress 3.5 do slovenčiny je pripravený. Môžete aktualizovať vaše stránky na najnovšiu verziu. Ak ste tak už spravili, môžete si stiahnuť slovenčinu a doplniť si jazykové súbory, prípadne preinštalovať váš WordPress najnovšou slovenskou verziou. V najbližších dňoch očakávame vydanie WordPress 3.5.1, ktorý bude opravovať chyby WordPress 3.5; z pohľadu prekladu však nepredpokladáme žiadne zmeny.

Preklad WordPress 3.5 reflektuje novinky v samotnom WordPress. Okrem prekladu nových fráz sme poopravovali viacero chýb a upravili preklady niektorých výrazov. Aj napriek tomu že sa do prekladu zapojilo menej ľudí ako pri WP 3.4 nám pekladanie trvalo len 3 týždne, čo je podľa všetkého najrýchlejšie vydanie slovenčiny za posledné 2 roky. Aj naďalej sa budeme snažiť vydaváť preklad čo najskôr po tom ako vyjde nová verzia. Ak sa vám na preklade niečo nepozdáva alebo ste našli chybu, dajte nám čo najskôr vedieť.

Vydanie WordPress 3.6 zatiaľ nemá stanovený presný dátum, je však pravdepodobné, že vyjde niekedy na jar.

Vďaka patrí všetkým, ktorí sa na preklade podieľali:
Savione, Angeloverona, JohnnyPea,
matus.lukac, Prizrak_KE, guestik, kochones, Lajci, mamlyn, martinjanos, matob, misov, mpca a RichardMisencik.

The following two tabs change content below.

Peter Nemčok

umožňovateľ at Webikon
Zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracuje od roku 2007 a od roku 2008 je hlavným validátorom slovenského prekladu WordPress. Organizuje WordPress meetupy, WordCamp Slovensko a WordCamp Europe.

6 komentárov


  1. Ok, po inštalovaní slovenčiny mi vyskakuje v administrátorskom paneli toto:

    „Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /data/c/a/casanova_1/akozbalit.sk/web/wp-content/plugins/wp-super-edit/wp-super-edit.core.class.php on line 114 and defined in /data/c/a/casanova_1/akozbalit.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 990“

    Môžete mi prosím povedať, čo presne s tým a ako to odstrániť?

    Odpovedať

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.