WordPress 3.4 prinesie vizuálny editor tém

Vývojársky tím WordPress ani náhodou nespí a už teraz vám môžeme ukázať jednu chuťovku čo sa pripravuje do novej verzie 3.4. Jedná sa o vizuálny editor tém, ktorý by vám mal pomôcť prispôsobiť a nastaviť tému ešte pred tým ako si ju aktivujete. Tieto zmeny pritom vidíte priamo ako ich uskutočňujete čo vám umožňuje dosiahnuť lepšieho výsledku a jednoduchšiu implementáciu požadovaných zmien na webe. Môžme sa tiež určite tešiť na sadu funkcií a hákov pre vývojárov, ktorí s nimi budú môcť upraviť funkcionalitu vizuálneho editoru tém a pridávať nové nastavenia.

Ľudia aktívne podieľajúci sa na vývoji tohoto stále lepšieho CMS teraz pracujú v tímoch, čo umožňuje väčšiu efektivitu práce, rýchlejšiu implementáciu nových funkcií a intenzívnejšiu prácu na zdokonaľovaní súčasných riešení funkcionality. Napríklad vizuálny editor tém má na starosti tím „Gandalf“.

Okrem hore spomínanej novinky sa do WordPress 3.4 pripravuje revízia lokalizačného (jazykového) systémunová téma Twenty Twelve a samozrejme veľa opráv a ďalších vylepšení. No máme sa zas na čo tešiť a držme teda palce nech všetko ide hladko.

Nezabúdajte tiež, že už teraz môžete veselo prekladať ;).

The following two tabs change content below.

Ján Bočínec

WordPress ninja at Webikon
je ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

Latest posts by Ján Bočínec (see all)

3 komentárePridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.