WordPress 3.4 Kandidát na vydanie

Máme tu prvého kandidát na vydanie (RC1) pre WordPress 3.4.

RC verzie sú ďalším krokom po beta testovaní a zároveň tým posledným pred vydaním finálnej verzie. V podstate je už všetko hotové, ale pri tom obrovskom počte používateľov a modulov a tém sa mohlo na niečo zabudnúť. Takže ak ste si ešte WordPress 3.4 neohmatali, teraz je najvyšší čas! Nepoužívať na produkčnej stránke, iba v prípade, že ste dobrodružný typ.

Viac ako 500 uzavretých tiketov prináša niekoľko zmien. Autori modulov a tém prosím otestujte vaše diela, aby ste sa vyhli problémom s nekompatibilitou pri finálnej verzií.

Ak ste pri testovaní našli náhodou ešte nejakú chybu, podeľte sa s ňou na Alfa/Beta fóre podpory. Tie čo sa prípadne objavia nájdete tu.

K tomu aby ste si skúšobne nainštalovali WordPress 3.4 môžete použiť modul WordPress Beta Tester (nastavte si ho na “bleeding edge nightlies”) alebo si ho stiahnite (zip).

Nové funkcie na otestovanie nájdete vypísané v administračnom paneli na stránke O WordPress ( → O WordPress). Určite odporúčam vyskúšať vizuálny editor tém.

Bonus: WordPress má dnes deväť rokov od svojho vzniku. Oslavujte s nami a pomôžte niekomu z vašich známych s WordPress ;).

The following two tabs change content below.

Ján Bočínec

WordPress ninja at Webikon
je ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

Latest posts by Ján Bočínec (see all)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.