WordCamp Žilina bude 29.10.2016

WordCamp sa stal pojmom, ktorý už pozná asi každý, kto má niečo spoločné s WordPress. Tieto otvorené konferencie alebo lepšie povedané tieto stretnutia WordPress komunity sú populárne po celom svete a WordCamp Žilina 2016 bude v poradí už šiestym WordCampom na Slovensku.

WordCamp Žilina sa bude konať 29. októbra 2016 v priestoroch Žilinskej univerzity. Očakávať môžete menší WordCamp s komornou atmosférou. Pre približne 100 účastníkov plánujeme niekoľko zaujímavých prednášok v jednej miestnosti a ako obvykle, dosť priestoru pre networking.

Som veľmi rád, že sa v Žiline vytvoril tím nadšencov, ktorí sa podujali zorganizovať WordCamp Žilina. Ak chceš pomôcť aj ty, hľadáme spíkrov, sponzorov a dobrovoľníkov. Viac informácii nájdeš priebežne na sociálnych sieťach WordCamp Slovensko a na stránke WordCamp.sk. Udalosť na Facebooku nájdeš tu.

wordcamp zilina

 

The following two tabs change content below.

Peter Nemčok

umožňovateľ at Webikon
Zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracuje od roku 2007 a od roku 2008 je hlavným validátorom slovenského prekladu WordPress. Organizuje WordPress meetupy, WordCamp Slovensko a WordCamp Europe.

4 komentáre

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.