WordCamp Europe 2014

wceuWordCamp Europe sa bude tento rok konať v Bulharsku, konkrétnejšie v Sofii 27.-29. sepetembra. Slovensko budeme zatiaľ reprezentovať šiesti a veľmi sa na #WCEU tešíme. Ak máš záujem isť s nami, tak nám, prosím, napíš.

Prečo sa zúčastniť WCEU 2014?

Stretne sa tu množstvo WordPress expertov nielen z Európy, aby prezentovali svoje skúsenosti s WordPress. Predpokladá sa účasť až 900 ľudí, čo je dosť na spoznávanie nových priateľov alebo potencionálnych spolupracovníkov. Budete mať možnosť stretnúť a osobne sa porozprávať s  Mattom Mullenwegom a inými developermi, ktorý stoja za vývojom WordPress.

Tešíme sa na 3 dni zábavy, spoznávania a budovania atmosféry postavenej na spoločnom záujme o WordPress. Správna komunita vedie k úžasným spoločným zážitkom,  pomôžte nám preto svojou prítomnosťou aj vy a WCEU môže byť jedným z nich.

Všetky osobnosti vystupujúce na tejto konferencii a ostatné informácie nájdete na stránke WordCamp Europe 2014. Infromácie nájdete aj na Twitteri pod heslom #wceu. Môžete si rovno aj zakúpiť lístok.

 

Pár rád ako prežiť WordCamp:

Tip #1: Nestresujte sa – Ak nie ste jedným z organizátorov WordCamp, nemusíte sa stresovať. Všetko potrebné sa dozviete dopredu a včas.

Tip #2: Nehanbite sa – Nemusíte sa báť niečo sa spýtať. Nezáleží, či je to Joost de Valk alebo váš obľúbený blogger. Predstavte sa a povedzte im, čím vás inšpirovali. Ďalší WordCamp už možno niekto osloví vás. Ak chcete byť pripravený, tu je zoznam účastníkov.

Tip #3: Nenoste formálne oblečenie – Oblek je niečo čo sa na WordCamp len tak ľahko nevidí. Ide o neformálnu udalosť, kde sú všetci uvoľnení. Oblečte si to, v čom sa cítite pohodlne.

Tip #4: Neobedujte sami – Spoločný obed je jedinečné miesto na spoznávanie ľudí. Prisadnite si k niekomu, určite mu nebude vadiť sa s niekým pri obede porozprávať.

Tip #5: Nebojte sa vynechať prezentáciu – Už nie ste v škole. Ak ste práve s novým známym prišli na to, ako posunúť váš projekt ďalej, nebojte sa vynechať prezentáciu. Určite si ju budete môcť pozrieť neskôr na WordpPress.tv

Tip #6: Nezabudnite sa zabaviť – Aj keď WordCamp je o získavaní vedomosti a spoznávaní nových ľudí, nezabudnite sa zabaviť. Komunitu tvoria všetci zúčastnení, tak sa nebojte trochu odviazať.

Rady ako prežiť WordCamp napísala na svojom blogu Carrie Dils.

 

The following two tabs change content below.

Peter Nemčok

umožňovateľ at Webikon
Zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracuje od roku 2007 a od roku 2008 je hlavným validátorom slovenského prekladu WordPress. Organizuje WordPress meetupy, WordCamp Slovensko a WordCamp Europe.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.