WordCamp Bratislava už 29.4.2017

V sobotu 29. apríla sa uskutoční konferencia WordCamp Bratislava 2017, ktorá je určená všetkým fanúšikom redakčného systému WordPress. Koná sa po celom svete a na Slovensku už po šiesty rok.

WordCamp Bratislava 2017 cover

Celodenný program WordCamp Bratislava 2017 je rozdelený do dvoch blokov pre používateľov a vývojárov. V priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave vystúpi počas dňa celkovo 14 speakrov.

Okrem prednášok sa budú môcť návštevníci zúčastniť odborných workshopov, networkovať medzi sebou v oddychových zónách či využiť priestor na komunikáciu so zástupcami partnerov – napríklad hostingových firiem či developerských štúdií. Po skončení programu je pre účatníkov pripravená afterparty.

Na konferenciu WordCamp Bratislava 2017 naväzuje v nedeľu 30. apríla Contributor Day, počas ktorého sa dá priamo zapojiť k tvorbe WordPress a podporiť lokálnu komunitu. Contributor day je zväčša zameraný na slovenský preklad WordPress a pluginov, stretnutia vo vybraných mestách a ostatné záležitosti, ktoré prispievajú k zlepšeniu a šíreniu WordPress na Slovenku.

Lístky na celodenný WordCamp Bratislava 2017 sú v predaji od 15€ na stránkach https://2017.bratislava.wordcamp.org/.

Tím organizátorov WordCamp Bratislava 2016

Organizátori: dobrovoľníci zo slovenskej WordPress komunity
Partneri a sponzori: Webglobe – Yegon, WooCommerce, Jetpack, GoDaddy, BlueHost, Dognet, WP Academy a ďalší.
Facebook event: https://www.facebook.com/events/1756250804691690/
#hashtag: #wcBratislava

The following two tabs change content below.

Karol Vörös

community leader
Locale Manager slovenskej lokalizácie WordPress. Pracujem pre WebSupport aj ako WordPress konzultant na voľnej nohe.

Latest posts by Karol Vörös (see all)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.