WooCommerce pre WordPress valcuje iné e-shopové riešenia

WooCommerce graf

WooCommerce modul pre WordPress, pomocou ktorého si môžete založiť vlastný elektronický obchod, získal dominantnú pozíciu medzi e-shopovými riešeniami. Celosvetovo dosiahol už 7 miliónov stiahnutí. V súčasnosti ho používa viac než milión webových stránok a je považovaný za globálneho lídra v segmente internetových obchodov. Podľa posledných štatistík WooCommerce poháňa okolo 30% všetkých online obchodov.

Úspešnosť modulu sa zobrazuje aj na počte stiahnutí. V roku 2013 to bolo okolo 1 milióna, v roku 2014 – 4 milióny a doteraz je to už spomínaných 7 miliónov stiahnutí.

Vďaka popularite tohto modulu sa uskutočnila aj prvá konferencia WooConf v San Franciscu, ktorá bola venovaná výhradne WooCommerce a jeho rozšíreniam.

Budúcnosť WooCommerce je veľká a predpokladáme, že záujem o tento šikovný modul bude naďalej rásť.

5 komentárov  1. Používam tiež a myslím, že aj vy (chlapci z webikon) ste sa vydali správnou cestou, že tvoríte moduly pre tento systém. Najbližšie sa chystám využiť modul, ktorý mi uľahčí platby kartou pre TrustPay

    Odpovedať

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.