Slovenčina pre bbPress a BuddyPress

Teším sa, že po dlhej dobe prekladania sme pre vás pripravili kompletný preklad modulov bbPress a BuddyPress.

bbPress je rozšírenie WordPress o funkcie diskusného fóra, BuddyPress rozširuje WordPress o funkcie komunitného portálu. Prostredníctvom BuddyPress si môžete vytvoriť váš vlastný Facebook v menšom vydaní.

Je to prvá verzia prekladu, v ktorej sa určite nachádzajú viaceré chyby a niektoré výrazy bude potrebné upraviť aby boli zrozumiteľnejšie. Ak na niečo také narazíte, dajte nám prosím vedieť. Môžete navrhnúť zmenu prekladu konkrétnych fráz v preklade bbPress alebo v preklade BuddyPress, prípadne nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára alebo na fórum.

[download id=“69,70″]

Od Peter Nemčok

Zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracuje od roku 2007 a od roku 2008 je hlavným validátorom slovenského prekladu WordPress. Organizuje WordPress meetupy, WordCamp Slovensko a WordCamp Europe. Twitter | Facebook

13 komentárov

  1. vďaka za preklady… a keďže WP už dlhšie nevydal novú verziu, môžete sa teraz sústrediť na moduly k WordPress 🙂 a prinášať pravidelné aktualizácie prekladov.

  2. Zdravim, chcem sa poradit ohladom prekladu bbpress pluginu. Stiahol som si ho, nahral do adresara, v LocoTranslate mi ukazuje ze bbpress je prelozeny na 100%, no bohuzial niektore veci ako napriklad: Topics / Posts , Freshness …su stale v anglictine. Vid. http://konaty.sk/forum/ Neviete kde to zmenit? lebo to nemozem najst nikde, a uz som dost zufaly. Dakujem

      1. Dobrý deň. Som úplný analfabet v WP. Ale chcem sa spýtať, aký modul mám a kde pozháňať, ak chcem na svojej stránke vytvoriť oblasť, do ktorej sa dostanú len tí, čo budú poznať heslo. Najlepšie, ak by mal každý vlastný prihlasovacie meno a heslo. Je to vôbec možné vo WordPresse?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *