Slovenčina pre bbPress a BuddyPress

Teším sa, že po dlhej dobe prekladania sme pre vás pripravili kompletný preklad modulov bbPress a BuddyPress.

bbPress je rozšírenie WordPress o funkcie diskusného fóra, BuddyPress rozširuje WordPress o funkcie komunitného portálu. Prostredníctvom BuddyPress si môžete vytvoriť váš vlastný Facebook v menšom vydaní.

Je to prvá verzia prekladu, v ktorej sa určite nachádzajú viaceré chyby a niektoré výrazy bude potrebné upraviť aby boli zrozumiteľnejšie. Ak na niečo také narazíte, dajte nám prosím vedieť. Môžete navrhnúť zmenu prekladu konkrétnych fráz v preklade bbPress alebo v preklade BuddyPress, prípadne nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára alebo na fórum.

  bbPress 2.2.x (78,0 KiB)
Slovenčina pre bbPress

The following two tabs change content below.

Peter Nemčok

umožňovateľ at Webikon
Zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracuje od roku 2007 a od roku 2008 je hlavným validátorom slovenského prekladu WordPress. Organizuje WordPress meetupy, WordCamp Slovensko a WordCamp Europe.

13 komentárov


 1. Buddypress sa už neprekladá? super, 2000 riadkov si musím preložiť sám :/

  Odpovedať

 2. Zdravim, chcem sa poradit ohladom prekladu bbpress pluginu. Stiahol som si ho, nahral do adresara, v LocoTranslate mi ukazuje ze bbpress je prelozeny na 100%, no bohuzial niektore veci ako napriklad: Topics / Posts , Freshness …su stale v anglictine. Vid. http://konaty.sk/forum/ Neviete kde to zmenit? lebo to nemozem najst nikde, a uz som dost zufaly. Dakujem

  Odpovedať

   1. Dobrý deň. Som úplný analfabet v WP. Ale chcem sa spýtať, aký modul mám a kde pozháňať, ak chcem na svojej stránke vytvoriť oblasť, do ktorej sa dostanú len tí, čo budú poznať heslo. Najlepšie, ak by mal každý vlastný prihlasovacie meno a heslo. Je to vôbec možné vo WordPresse?

    Odpovedať

 3. Ako to vypadá so slovenčinou? 🙂 Robí sa na nej? Pár vecí som poprekladal ale stále je tam dosť nepreloženého.

  Odpovedať

   1. OK 🙂 Čo to som tam poprekladal. Ako to inak vypadá? Nejaký plán na dokončenie? Lebo sa to nejako nehýbe 😉

    Odpovedať

    1. Priebežne schvaľujeme preklady. Momentálne dokončujeme preklady iných modulov a následne sa pustíme do aktualizácie prekladov bbPress a buddyPress.

     Odpovedať

 4. vďaka za preklady… a keďže WP už dlhšie nevydal novú verziu, môžete sa teraz sústrediť na moduly k WordPress 🙂 a prinášať pravidelné aktualizácie prekladov.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.