Slovenčina do WordPress 2.8.1

Áno, uvedomujeme si, že to trvalo dlhšie ako obvykle, ale naozaj toho bolo dosť. Preklad verzie 2.8 sme poriadne ani nestihli a už vydávame preklad 2.8.1. Posledné frázy som prekladal v rýchliku Avízo (V Leopoldove som skončil. Nie ja, ale práca s prekladom.). Skúsime sa polepšiť.

V časti Download na vás čaká ešte teplý preklad WordPress 2.8. 1.

The following two tabs change content below.

6 komentárov


 1. Dik za slovencinu. Ako dlho vam trva preklad jednej verize? A kedy bude dostupna aj na 2.9.0? Dik za odpovede a neber to ako kritiku.

  Odpovedať

 2. Slovenčina odpísala väčšinu formátovania čísel vo front- aj backende. Počet komentárov ukazuje ako 5,00 a stránky 1,00 z 3,00 a podobne… Takže držím palce s doťahovaním SK verzie a vyzývam na zálohu pred inštaláciou 🙂

  Odpovedať

  1. Ano, všimol som si to a už je to aj opravené. Stiahni si slovenčinu opäť, opravený jazykový súbor je nahratý v sekcii Na stiahnutie.
   Totiž jediný komentár k tomu prekladu tam bol v tom zmysle, že v akom formáte sa u nás čísla zobrazujú. Prvé čo ma napadlo, bolo zobrazovanie cien. 🙂 Išlo ale samozrejme o zobrazovanie čísiel v admine.

   Odpovedať

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.