Online marketing trendy [Infografika]

To, že online marketing sa vyvíja veľmi rýchlo, už určite viete. Každý rok prináša nové inovácie a tiež nové užívateľské preferencie. Pre veľké, malé firmy a freelancerov je kľúčové tieto novinky poznať a prispôsobiť im svoju stratégiu. Tí, ktorí sa medzi prvými chopia príležitosti získajú super konkurenčnú výhodu. Verím vám, že udržať si tempo v tak rapídne meniacom sa prostredí je veľmi náročné, no toto úsilie sa vám určite vyplatí. Ak to neurobíte vy, urobí to vaša konkurencia.

Rok 2016 je už v plnom prúde a so sebou prináša tiež nové zmeny a zároveň príležitosti na nové úspechy. Pozrite si infografiku, ktorú sme pre vás pripravili, aby ste mali o nových trendoch prehľad a nič nezameškali. 🙂

infografika online marketing trendy

Počuli ste aj o nejakých iných trendoch, ktoré sa na nás ešte v najbližšej dobe chystajú? Ak áno, napíšte nám do komentára. 🙂 Nezabudnite infografiku zdieľat so svojimi známymi.

The following two tabs change content below.

Juliána Krišková

Študentka MBA, ktorá sa venuje online marketingu a spravuje Facebook stránku WordPress Slovensko. Veľmi rada cestuje, sníva a filozofuje. Momentálne žije na Taiwane.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.