Nová éra WP.sk

wpsk next
Rozhodli sme sa WP.sk posunúť ďalej a ponúknuť slovenským používateľom WordPress viac ako doteraz.

Viac obsahu na WP.sk

Dnes sme mali úvodné stretnutie nového redakčného tímu WP.sk. Chystáme pre vás kompletný slovenský návod na používanie WordPress, očakávať môžete aj pravidelné články o WordPress a nielen o ňom. Taktiež chystáme redizajn stránky, keďže tento už je okukaný a nespĺňa moderné štandardy. Redizajn by sme chceli začať novým logom pre WP.sk.

Hľadáme redaktorov pre WP.sk

Ak miluješ WordPress a máš záujem o ňom aj písať, tak nám daj prosím vedieť prostredníctvom komentára alebo cez kontaktný formulár.

Súťaž o nové logo WP.sk

Vyhlasujeme súťaž o nové logo WP.sk. Malo by obsahovať názov „WP.sk“, keďže pôvodný názov „WordPress.sk“ prestávame používať. Logo môže a nemusí obsahovať aj nejakú ikonku, či iné grafické tvary. Hlavnou cenou súťaže je prestíž pre autora víťazného loga. Sorry, na vecné ceny zatiaľ nemáme. 😉

Návrhy (či už skice alebo hotové logo) môžete posielať do 31.8.2014 prostredníctvom kontaktného formulára, prípadne môžete poslať link na návrh loga do komentára. Návrhy lôg zverejníme v samostatnom článku a necháme o nich hlasovať. Spomedzi 3 s najvyšším počtom hlasov vyberie odborná porota (redakcia WP.sk:) to najlepšie. S autorom víťazného loga spravíme krátky rozhovor, ktorý zverejníme na WP.sk a zároveň bude uvedený ako autor loga na stránke O WP.sk.

Vaše nápady

Máš nápad ako vylepšiť WP.sk? Zaujíma ťa nejaká konkrátna oblasť spojená s WordPress? Daj nám prosím vedieť a zapoj sa do diskusie v komentároch, na našom Facebooku alebo na Twitteri.

 

Publikované
Kategorizované ako Správy

Od Peter Nemčok

Zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracuje od roku 2007 a od roku 2008 je hlavným validátorom slovenského prekladu WordPress. Organizuje WordPress meetupy, WordCamp Slovensko a WordCamp Europe. Twitter | Facebook

4 komentáre

  1. Mate stastiky z techfora a z komentarov, ze co ludia najviac riesia, nevedia. Spravil by sa zoznam a zobral by som si pre mna sympaticke a spravil text i screencast.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *