Hľadáme nových editorov prekladu

Preklady WordPress

Hľadáme nových editorov prekladu pre najpoužívanejšie WordPress pluginy. Napríklad Yoast SEO, WooCommerce, Jetpack, WP Super Cache a ďalšie. Tieto pluginy používajú tisíce slovenských webov, no stále sú po anglicky.

Mnohé pluginy sú čiastočne preložené, no stále nie na viac ako 90% – podmienka na publikovanie prekladu. Zároveň, sa neustále aktualizujú a pribúdajú nové frázy.

Ako sa pridať?

Ozvi sa na kanál #preklady na wpsk.slack.com. Ak tam náhodou ešte nie si, pridaj sa. Viac o tíme prekladateľov nájdeš na https://make.wordpress.org/polyglots/.

Yoast SEO

 

WooCommerce

Jetpack

WP Super Cache

 

W3 Total Cache

WP Fastest Cache

iThemes Security

Contact Form 7

Autooptimize

 

Site Kit by Google

 

 

Publikované
Kategorizované ako Správy Označené ako

Od Karol Vörös

Locale Manager slovenskej lokalizácie WordPress. Pracuje pre WebSupport aj ako WordPress konzultant na voľnej nohe. Twitter | Facebook | Instagram | YouTube

2 komentáre

    1. To ale nie je pravda. Väčšina majiteľov WP webov nie sú „admini“, ani nikoho takého nemajú. Robia si to sami. Celosvetovo vďačí WP svojej popularite aj prekladom do lokálnych jazykov.
      A tým prekladom pozadu žiaľ nerozumiem. Prekladajú sa živé dáta – stringy, praktický prekladáme práve naopak. Development verziu, ktorá ešte len publikovaná bude.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *