Hľadáme nových editorov prekladu

Hľadáme nových editorov prekladu pre najpoužívanejšie WordPress pluginy. Napríklad Yoast SEO, WooCommerce, Jetpack, WP Super Cache a ďalšie. Tieto pluginy používajú tisíce slovenských webov, no stále sú po anglicky.

Mnohé pluginy sú čiastočne preložené, no stále nie na viac ako 90% – podmienka na publikovanie prekladu. Zároveň, sa neustále aktualizujú a pribúdajú nové frázy.

Ako sa pridať?

Ozvi sa na kanál #preklady na wpsk.slack.com. Ak tam náhodou ešte nie si, pridaj sa. Viac o tíme prekladateľov nájdeš na https://make.wordpress.org/polyglots/.

Yoast SEO

 

WooCommerce

Jetpack

WP Super Cache

 

W3 Total Cache

WP Fastest Cache

iThemes Security

Contact Form 7

Autooptimize

 

Site Kit by Google

 

 

The following two tabs change content below.

Karol Vörös

community leader
Locale Manager slovenskej lokalizácie WordPress. Pracujem pre WebSupport aj ako WordPress konzultant na voľnej nohe.

Latest posts by Karol Vörös (see all)

2 komentáre


 1. A naco je dobry ten preklad? Administrator vacsinou ovlada anglictinu. Preklady budu pri aktualizaciach vzdy pozadu.

  Odpovedať

  1. To ale nie je pravda. Väčšina majiteľov WP webov nie sú „admini“, ani nikoho takého nemajú. Robia si to sami. Celosvetovo vďačí WP svojej popularite aj prekladom do lokálnych jazykov.
   A tým prekladom pozadu žiaľ nerozumiem. Prekladajú sa živé dáta – stringy, praktický prekladáme práve naopak. Development verziu, ktorá ešte len publikovaná bude.

   Odpovedať

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.