BLOGER ROKA 2015 spustil registráciu

Prvým marcovým dňom odštartoval druhý ročník celonárodnej súťaže BLOGER ROKA 2015. Projektu BLOGER ROKA a partnerom, ktorí ho podporujú vďačíme za to, že blogeri majú možnosť odprezentovať sa pred odbornou verejnosťou a zabojovať tak o titul “BLOGER ROKA 2015”. Cieľom tohto projektu je vytvoriť unikátnu platformu blogerov a vlogerov na Slovensku.

Projekt organizuje PR agentúra Media In, ktorá prišla s nápadom dať šancu aj blogerom, ktorí sa prezentujú na Youtube a vytvorila tiež “divokú kartu”, ktorá umožňuje súťažiacich automaticky posunúť až do finále. Porota divokej karty je zložená z mediálne známych osobností a odborníkov. Súčasťou poroty divokej karty je aj líder WordPress komunity Peťo Nemčok. Za jedným stolom s ním bude sedieť aj moderátor Sajfa, či herečka, moderátorka a spisovateľka Kristína Farkašová.

Prihlasovanie prebieha od 1.marca do 10. apríla 2016. Súťažiaci majú možnosť zabojovať o titul #BLOGERROKA 2015 v desiatich kategóriách: cestovanie, ekonomika, spoločnosť & biznis, gastronómia, informačné technológie a inovácie, krása, móda, zdravý životný štýl, život, umenie a kultúra, firemný blog a video blog. Slávnostné odovzdávanie cien sa bude konať 20. mája 2016 v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel, Bratislava, v krásnom prostredí na nábreží Dunaja.

Tento rok by sme sa do súťaže chceli zapojiť aj my. Na blogu wp.sk sme urobili kus práce. Konečne sa nám podarilo zmeniť jeho dizajn a presunúť sa do súčasnosti. Pracujeme aj na ďalších novinkách, ktoré sa určite čoskoro dozviete. Na blogu každým dňom rastie návštevnosť, z čoho sa nesmierne tešíme. V článkoch, ktoré na wp.sk uverejňujeme vás informujeme o novinkách zo sveta WordPress, online marketingu či webdizajnu. Snažíme sa inšpirovať, ale aj poradiť. Budeme veľmi radi, ak nás v súťaži podporíte svojim hlasom.

bloger roka

Hlasujte za svojich favoritov a ak máte blog, naberte odvahu a prihláste svoj blog do súťaže aj vy! 🙂

Registrácia a hlasovanie prebieha na webovej stránke blogerroka.sk

The following two tabs change content below.

Patrícia Somorovská

Junior marketing a blogging at Webikon
Študentka marketingovej komunikácie sa okrem marketingu a copywritingu venuje aj maľovaniu a foteniu. Viac ako kino ju bavia galérie a cestovanie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.