Ako bude vyzerať téma Twenty Fifteen?

Od roku 2010 sa základné témy, ako napríklad aktuálna Twenty Fourteen, vydávajú každý rok. Vývojári sa snažia aby najnovšia téma ukázala posledné novinky WordPress. Čo musí spĺňať téma? Nie všetci používajú WordPress v angličtine. Téma preto musí podporovať internacionalizáciu. Takisto musí byť pekná, prehľadná a musí podporovať odvodené témy. Vytvoriť takúto tému nie je vôbec jednoduché.

Spolu s WordPress 4.1 bude uvedená téma Twenty Fifteen. Bude to prehľadná, jednoduchá téma zameraná na blogovanie. Snaží sa o zdôraznenie vylepšených nástrojov jadra, ako sú vlastné nadpisy a pozadia. Tieto nastavenia vám umožnia tému ľahko upraviť podľa svojho gusta.Twenty Fifteen bude plne responzívna a pripravená pre všetky typy zariadení!

Ako bude vyzerať si môžete pozrieť v galérii.

Zdroj: http://make.wordpress.org/core/2014/09/09/twenty-fifteen/

 

The following two tabs change content below.

Michal Vittek

zaujíma ho hlavne WordPress, ale aj všetko nové čo sa deje vo svete. Stará sa o preklady tém, modulov a pripravuje pre vás novinky zo sveta WordPress.

Latest posts by Michal Vittek (see all)

5 komentárov


   1. To je jasný… každému sa páči niečo iné. Čim jednoduchšia téma, tým viac si ju vieš modifikovať pre svoje potreby…

    Odpovedať

   2. Tiež sa mi po dlhej dobe páči… celé roky som staval na twenty eleven, a na žiadnu z jej následovníčiek som si nejako nevedel zvyknúť, táto je asi prvá, ktorá mi od 2011tky padla do oka. 🙂 ako spomenul Jozef – jednoduchosť = lepšia prispôsobiteľnosť.

    Odpovedať

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.