Slovenčina pre WordPress 3.4.1

12

Slovenská verzia WordPress 3.4.1 uzrela svetlo sveta síce už pred týždňom, no pre menšie technické problémy je automatická aktualizácia a inštalátor WordPress v slovenčine dostupný až dnes.

Prekladateľský tím WordPress Slovensko sa nám pred dvoma týždňami rozrástol o troch dobrovoľníkov, ktorí nám pomohli s validáciou prekladov. Aj vďaka nim sme mohli slovenský preklad WordPress vydať o niečo skôr ako pri verzii 3.3. Vydanie WordPress 3.5 je plánované na 5. decembra 2012. Verím, že preklad tejto verzie stihneme v tomto zložení vydať ešte v roku 2012. A tentokrát aj s tou veľkou revíziou, ktorú sme vám sľúbili.

Užívajte si slovenskú verziu WordPress a ak by ste mali nápad, ako preklad vylepšiť alebo ak by v ňom nebodaj bola nejaká chybička, tak nám dajte vedieť.

Prekladateľský tím WordPress Slovensko

Peter Nemčok
Angelo Verona
Mária Mlynarčíková
Matúš Lukáč
mpca (Martin Šturcel

Vdaka tiež patrí všetkým dobrovoľníkom, ktorý pomohli s prekladom: .ArMinO., bossqone, Brozman, dk.samper, donnald, freshmaker, guestik, ja_ti, kei33, Lajci, martinjanos, matej148, matob, Max-SK, megydo, misov, mpca, msedivy, palicko, pavolholes, petra, radom, Radovan, Selrond, skalican, skmartin, TheComputerMan, tommy_c, Tulino, whedro.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

12 Komentáre

 1. …až na zopár chybičiek celkom podarený preklad. Najbližšie sa však k prekladaniu pripojím aj ja, aby to trvalo kratšie.

  • Vďaka za feedback. Ak nájdeš chybičky, napíš nám prosím, kde sú alebo ich môžeš opraviť priamo v preklade na translate.wordpress.org

  • jedna bola hneď v uvítaní po upgrade. namiesto „Vitajte“ je len „Vtajte“ 🙂 čo sa týka adminovského rozhrania, vyzerá to zatiaľ poriadku. Mal by som otázku ale mimo preklad. Z donútenia som v minulosti inštaloval na jeden web anglickú verziu wordpressu a neviem ho prinútiť aby mi ponúkal slovenský upgrade. Nevieš poradiť na koho sa obrátiť o radu?

  • Pohľadaj prosím na fóre a ak nenájdeš, tak napíš tam. Určite ti niekto poradí. A tú chybičku som už opravil. V najbližšej verzii to bude už ok.

 2. Vďaka za preklad. Našla som jednu chybičku. Keď si pozerám štatistiky JetPack a chcem s avrátiť naspäť, pri názve mojej stránky XZ je link NÁSTĚNKA. Mäkčeň na „e“.
  Pekný deň.

  • Vďaka za upozornenie, pozeral som to, no výraz „nástěnka“ sa nikde v slovenskom preklade WordPress nenachádza. Ani na našom testovacom webe som túto chybu nenašiel. Nemáš náhodou český preklad modulu Jetpack?

 3. […] na WP.sk vyšiel očakávaný Slovenský preklad, ktorý si môžete stiahnúť na uvedenej stránke. Príjemnou správou je, že základňa […]

  • Téma Twenty Twelve ešte oficiálne nevyšla. Preklad je tam pre prípad ak by vyšla skôr ako WordPress 3.5.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here