Slovenčina pre bbPress a BuddyPress

13

Teším sa, že po dlhej dobe prekladania sme pre vás pripravili kompletný preklad modulov bbPress a BuddyPress.

bbPress je rozšírenie WordPress o funkcie diskusného fóra, BuddyPress rozširuje WordPress o funkcie komunitného portálu. Prostredníctvom BuddyPress si môžete vytvoriť váš vlastný Facebook v menšom vydaní.

Je to prvá verzia prekladu, v ktorej sa určite nachádzajú viaceré chyby a niektoré výrazy bude potrebné upraviť aby boli zrozumiteľnejšie. Ak na niečo také narazíte, dajte nám prosím vedieť. Môžete navrhnúť zmenu prekladu konkrétnych fráz v preklade bbPress alebo v preklade BuddyPress, prípadne nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára alebo na fórum.

[download id=“69,70″]

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

13 Komentáre

  1. vďaka za preklady… a keďže WP už dlhšie nevydal novú verziu, môžete sa teraz sústrediť na moduly k WordPress 🙂 a prinášať pravidelné aktualizácie prekladov.

    • Už sa tak deje. Na stránke Na stiahnutie postupne pribúdajú aktualizované verzie prekladov.

  2. Zdravim, chcem sa poradit ohladom prekladu bbpress pluginu. Stiahol som si ho, nahral do adresara, v LocoTranslate mi ukazuje ze bbpress je prelozeny na 100%, no bohuzial niektore veci ako napriklad: Topics / Posts , Freshness …su stale v anglictine. Neviete kde to zmenit? lebo to nemozem najst nikde, a uz som dost zufaly. Dakujem

    • Preklad bbPress je uz trochu starsi, takze je mozne, ze nie vsetky frazy v novom bbPress su prelozene. Na druhu stranu je mozne, ze sa viacere frazy nachadzaju este v teme, resp. v moduloch, ktore pouzivas, takze by som skusil primarne pohladat tam. Ak by si mal zaujem s dokoncenim prekladu najnovsieho bbPress, tak mozes prekladat tu: https://translate.wordpress.org/locale/sk/default/bbpress

    • Dobrý deň. Som úplný analfabet v WP. Ale chcem sa spýtať, aký modul mám a kde pozháňať, ak chcem na svojej stránke vytvoriť oblasť, do ktorej sa dostanú len tí, čo budú poznať heslo. Najlepšie, ak by mal každý vlastný prihlasovacie meno a heslo. Je to vôbec možné vo WordPresse?

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here