Preklady pre Kalendár udalostí a Odoberanie komentárov

2

Za posledný týždeň našu zbierku obohatili dva nové slovenské preklady modulov Kalendár udalostí a Odoberanie komentárov.

Kalendár udalostí umožňuje vytvoriť samostatný kalendár nezávislý od WP článkov so zobrazovaním kalendárového typu, alebo formou jednoduchého zoznamu nadchádzajúcich udalostí.

Ak chcete svojim návštevníkom umožniť odoberať notifikácie o nových komentároch nejakého článku do e-mailu, tak modul Odoberanie komentárov je presne to, čo potrebujete.

A slovenské verzie týchto dvoch modulov vám prinášame ako na podnose.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

2 Komentáre

  1. Zdravím. Riešim preklad Events Calendar pluginu. Používam plugin locotranslate. A je tam je den string, ktorý sa mi neprekladá. Ide konkrétne o widget „upcoming events“ a frázu „There are no upcoming %s at this time.“ Vidím ju v prekladači, aj ju mám preloženú, ale na stránke sa zobrazuje ako „There are no upcoming udalosti at this time“. Neviete mi prosím poradiť, ako to vyriešiť? Pozeral som už aj kód pluginu, či to tam nie je bez prekladu, ale je to tam rovnako ako všetky ostatné reťazce src/views/widgets/list-widget.php: Čiže predpokladám, že by sa to malo automaticky podľa slovníku prekladať. Vďaka za pomoc.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here