Report z WordCamp Bratislava 2017

WordCamp Bratislava 2017 prebiehal v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave a bol rozdelený do dvoch blokov – pre používateľov a vývojárov. Na konferencii prednášali 14 speakri, ktorí nám dali naozaj hodnotné informácie.

WordPress nie je len obyčajný redakčný systém na správu alebo tvorbu blogu a webstránky. Je omnoho viac…

WordPress spája ľudí na celom svete – tvorí ho živá a zapálená komunita ľudí, nadšencov a vývojárov.

Každý rok sa táto komunita stretáva vo viacerých väčších či menších mestách a organizuje WordPress konferenciu, ktorá nesie názov WordCamp a dopĺňa ju názov mesta v ktorom sa koná.

Naša krajina nie je žiadny nováčik v týchto vodách, preto sa naša WordPress komunita opäť zapojila do organizácie už v poradí šiesteho ročníka digitálnej konferencie s názvom WordCamp Bratislava 2017 #wcba #wcbratislava.

Fotoreport z WordCamp Bratislava 2017 nájdeš na našom FB profile.

Ďalšie slová sú zbytočné, pozri si VLOG Karola Vörösa a pochopíš prečo…

…ak chceš ešte viac z ochutnávky WordCamp Bratislava 2017, tu je môj video report

Vďaka WordPress a konferencii WordCamp Bratislava máš možnosť byť súčasťou niečoho väčšieho, niečoho, čo ti dáva zmysel, jasný návod a mapu k tomu, aby si sa v tejto digitálnej dobe uplatnil/a a presadil/a.

Digitálna revolúcia v podnikaní, zamestnaní, ale aj v živote je tu.

Je len na tebe, či sa pridáš ku komunite a posunieš sa aj v tomto roku niekam ďalej. Ak áno, neváhaj a kúp si lístky na WordCamp Bratislava 2018 😉

The following two tabs change content below.

Lukáš Franko

Digitálny architekt a konzultant at Social Media Manažér
Tvorím obsah a stratégie pre sociálne média – sociálne siete, vyhľadávače, webstránky a blogy. Napísal som 1. Slovenskú e-Knihu o práci a povolaní social media manažéra.

Latest posts by Lukáš Franko (see all)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.