Nové a zdokonalené vyhľadávanie v moduloch na WordPress.org

0

Jedným z najväčších nedostatkov WordPress.org ohľadne modulov, na ktorý sa používatelia často sťažovali, bolo prakticky nefunkčné vyhľadávanie.

S tým by mal byť už koniec. WordPress.org začal používať technológiu Sphinx (bezplatný open-source full-textový vyhľadávací systém v SQL) na vyhľadávanie v Moduloch na svojich stránkach ako aj z ovládacieho panela vášho webu.

Táto technológia funguje omnoho lepšie, aj keď sú v nej ešte menšie nezrovnalosti (chyba vývojového tímu wordpressu a nie samotnej technológie).

Momentálne môžte vyhľadávať na základe nadpisov/popisov/inštalačných inštrukcií /FAQ/a ďalších informácií (z readme.txt modulu). Zanedlho by malo pribudnúť aj vyhľadávanie pomocou autora a nálepiek.

Preložené z http://wordpress.org/development/2009/02/new-and-improved-plugins-directory-search/

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info: Ak potrebujete zdieľať aj obrázok, môžete tak spraviť nahraním obrázka na stránku prnt.sc a vložením linku do komentára.