Nová éra WP.sk

4

wpsk next
Rozhodli sme sa WP.sk posunúť ďalej a ponúknuť slovenským používateľom WordPress viac ako doteraz.

Viac obsahu na WP.sk

Dnes sme mali úvodné stretnutie nového redakčného tímu WP.sk. Chystáme pre vás kompletný slovenský návod na používanie WordPress, očakávať môžete aj pravidelné články o WordPress a nielen o ňom. Taktiež chystáme redizajn stránky, keďže tento už je okukaný a nespĺňa moderné štandardy. Redizajn by sme chceli začať novým logom pre WP.sk.

Hľadáme redaktorov pre WP.sk

Ak miluješ WordPress a máš záujem o ňom aj písať, tak nám daj prosím vedieť prostredníctvom komentára alebo cez kontaktný formulár.

Súťaž o nové logo WP.sk

Vyhlasujeme súťaž o nové logo WP.sk. Malo by obsahovať názov „WP.sk“, keďže pôvodný názov „WordPress.sk“ prestávame používať. Logo môže a nemusí obsahovať aj nejakú ikonku, či iné grafické tvary. Hlavnou cenou súťaže je prestíž pre autora víťazného loga. Sorry, na vecné ceny zatiaľ nemáme. 😉

Návrhy (či už skice alebo hotové logo) môžete posielať do 31.8.2014 prostredníctvom kontaktného formulára, prípadne môžete poslať link na návrh loga do komentára. Návrhy lôg zverejníme v samostatnom článku a necháme o nich hlasovať. Spomedzi 3 s najvyšším počtom hlasov vyberie odborná porota (redakcia WP.sk:) to najlepšie. S autorom víťazného loga spravíme krátky rozhovor, ktorý zverejníme na WP.sk a zároveň bude uvedený ako autor loga na stránke O WP.sk.

Vaše nápady

Máš nápad ako vylepšiť WP.sk? Zaujíma ťa nejaká konkrátna oblasť spojená s WordPress? Daj nám prosím vedieť a zapoj sa do diskusie v komentároch, na našom Facebooku alebo na Twitteri.

 

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

4 Komentáre

  1. Mate stastiky z techfora a z komentarov, ze co ludia najviac riesia, nevedia. Spravil by sa zoznam a zobral by som si pre mna sympaticke a spravil text i screencast.

    • Vďaka Mišo za ochotu. Budem veľmi rád ak nám s tým pomôžeš. Konkrétne štatistiky nemáme ale vieme čo najčastejše riešia.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here