Notifikácie v mobile a na administračnej lište

0

S príchodom WordPress pre iOS vo verzii 3.2 pribudla možnosť takzvaných push notifikácií v inštaláciach z WordPress.org pre nové komentáre. Kliknutím na komentár budete presmerovaný rovno do aplikácie kde s ním môžete ďalej pracovať. Keďže bolo treba k tejto službe zriadiť jeden centrálny notifikačný server je potrebné vašu stránku s ním prepojiť pomocou modulu Jetpack od Automattic (1.8.2 a vyšším).

Okrem toho nová iOS appka umožňuje priamo z vášho mobilného zariadenia pridať prezentačný obrázok. Nájdete tu aj trochu zjednodušené ovládanie a doladením takmer 70 chýb a pádov sa dosiahla vyššia stabilita. Vývojári taktiež zapracovali na zrýchlení zobrazovania štatistík.

Jetpack 1.9 mimo mobilných notifikácií prináša aj upozornenia priamo v administračnej lište a to bez ohľadu na to či ste na svojom webe alebo na nejakom inom bežiacom pod WordPress.com (TechCrunchGigaOm a milióny ďalších). Môžete čítať, moderovať alebo odpovedať na komentáre na vašich blogoch.

V posledných verziách Jetpack modulu bolo pridaných zopár ďalších zaujímavých funkcií ako kontaktný formulár, mobilná verzia webu, jednoduchá úprava CSS priamo z ovládacieho panelu a WordPress.com REST API aj na svojpomocne spravovaných inštaláciách WordPress.

Modul Jetpack vám postupne prináša viac nových vymoženosti profesionálne spravovaných stránok na WordPress.com a VIP riešení na WordPress. Pozadu nezaostávajú ani mobilné aplikácie na správu vášho obľúbeného redakčného systému (CMS) a umožňujú vám robiť všetko čo potrebujete aj na vašich cestách.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here