Monarch – zdieľanie obsahu a sociálne siete

0

monarch-design-hero

Sociálne médiá sú top v rámci marketingovej komunikácie. Modul Monarch Social Sharing je už vyšší level. Umožňuje zdieľanie webových stránok na viac ako 20 sociálnych sieťach. Navyše ikonky na zdieľanie si môžeš umiestniť na 5 rôznych miestach. Najbežnejšie sú napríklad bočný panel, umiestnenie nad alebo pod textom, priamo na obsah obrázkov či videí.

Floating sidebar

Bočný panel – Floating sidebar je jeden so spôsobov ako pridať ikonky sociálnych sietí  na akúkoľvek podstránku. Najlepším spôsobom umiestnenia ikoniek pri blogu je nad  alebo pod obsahom, prípadne na oboch miestach zároveň.

Obrázky a videá patria k  najviac zdieľaným príspevkom. S modulom Monarch môžeš zdieľanie umiestniť priamo  na obrázok či video.

Ďalšou výhodou modulu je automatické zdieľanie Pop-Up a Fly-In. Fungujú na priamej interakcii medzi webom a čitateľom. Umožňujú efektívnejšie zaujať návštevníka, ak sa mu stránka páči. V prípade, že čitateľ web opúšťa, snažia sa upútať jeho pozornosť.

monarch-dashboard

Monarch ponúka rôzne tvary, polohy a efekty ikoniek, takže si môžeš byť istý, že dizajn webu bude naďalej moderný. Ak si zvolíš zdieľanie na viacerých sociálnych sieťach, môžeš si nastaviť ich farebné odlíšenie podľa seba.

Tvorcovia mysleli aj na to, že dnes sa využívajú na prezeranie webu aj iné zariadenia ako len počítač. Ikonky zdieľania sú responzívne a skvelo vyzerajú dokonca na tých najmenších mobiloch.

monarch-responsive

Monarch Social Sharing je skutočne veľmi štýlový a multifunkčný modul, ktorý odporúčame vyskúšať.

Článok obsahuje affiliate link. Ak si na základe nášho článku kúpiš modul Monarch, získame affiliate províziu, čím podporíš slovenskú WordPress komunitu.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here