Subscribe to Comments – odoberanie komentárov

Odoberanie komentárov

Je to trochu dlhý preklad pôvodného názvu, ale presne vyjadruje to, čo modul naozaj robí a čo sa v angličtie dá zapísať tromi slovami. Tento modul pridá pod komenáre možnosť (checkbox) prihlásiť sa na odoberanie novo pridaných komentárov. Veľmi užitočná vec, ak nemáte energiu na neustále vracanie sa ku článkom, ktoré ste komentovali, či na váš komentár náhodou niekto nereagoval. Tento modul zabezpečí, že budete o novom komentári upozornený e-mailom na adresu, ktorú ste uviedli pri písaní vášho vlastného komentára.

Stránka modulu: Subscribe to Comments

Slovenčina pre Odoberanie komentárov

  Subscribe to Comments (5,4 KiB)
Slovenská lokalizácia modulu Subscribe to Comments - Odoberanie komentárov 2.1.2

Inštalácia slovenčiny pre Odoberanie komentárov

Stiahnutý archív rozzipujte a súbor subscribe-to-comments-sk.mo nahrajte do adresára kde je nahratý aj samotný súbor modulu, teda priamo do /wp-content/plugins/.

The following two tabs change content below.

Ján Bočínec

WordPress ninja at Webikon
je ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

Latest posts by Ján Bočínec (see all)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.