Bloom – email marketing pre WordPress

bloom-design-header

Bloom Email Opt-In je modul, ktorý využiješ pri email marketingu. Pomôže návštevníkov webu zmeniť na verných zákazníkov. Presne cielený obsah dokáže vybrať alebo vylúčiť jednotlivé príspevky pre toho, koho chceš práve ty osloviť.

Zaujme jeho elegantný dizajn, ktorý zahŕňa niekoľko verzií prispôsobivých šablón. Stačí si vybrať z niekoľko typov formulárov, ktoré použiješ kdekoľvek na svojej stránke. Modul ponúka až 6 volieb, kde si ho môžeš umiestniť.

bloom-dashboard

Bloom, taktiež ako Monarch, obsahuje Pop-Up a Fly-In čo zabezpečuje špecifickú interakciu so zákazníkom. Prostredníctvom špeciálneho formulára sa pripomenieš návštevníkom keď dočítajú stránku, keď komentujú, keď odchádzajú alebo keď na stránke dlho neboli. Formuláre vyzerajú moderne a dajú sa prispôsobiť podľa vkusu každého. V nastaveniach si len zvolíš kedy a kde sa prihlasovací formulár zjaví na webstránke. Ak nevieš akú formu odberu vybrať, môžeš si spraviť rôzne varianty, ktoré otestuješ a porovnáš.

bloom-abModul ponúka integráciu s 12 email marketingovými systémami. Veľkou výhodou je aj to, že si môžeš zvoliť neobmedzený počet email účtov a Bloom ich bude agregovať i organizovať na jednom liste. Dosiahneš tak rýchly prehľad všetkých správ. Bloom je responzívny, takže ho môžeš používať aj na mobile.

bloom-providers

V dnešnej dobe sa už žiadny web nezaobíde bez poriadneho nástroja na zbieranie emailových adries a Bloom ponúka naozaj elegantnú cestu ako na to.

Článok obsahuje affiliate link. Ak si na základe nášho článku kúpiš modul Bloom, získame affiliate províziu, čím podporíš slovenskú WordPress komunitu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.