Modul na pomoc WordPress vývojárom

0

Mnoho vývojárov ani netuší, že WordPress ponúka viacero nástrojov na uľahčenie ich práce. Samotné jadro WordPress napríklad obsahuje ladiaci mód a mnoho ďalších vychytávok poprídávala už aj komunita, ktoré vývoj a ladenie zjednodušujú. Najťažšia časť je zvyčajne nájsť tú správnu kombináciu pomôcok a naučiť sa ich správne používať.

Programátori zo služby WordPress.com VIP prevádzkovanej firmou Automattic pre vás preto stvorili vývojársky modul Developer. Je to jediné čo budete v základe potrebovať pri vývoji na WordPress platforme. Pomocou neho si optimálne nakonfigurujete vývojárske prostredie a aktivujete všetky najdôležitejšie moduly.

Ako vývojár môžem len odporučiť aby ste si tento modul nainštalovali na vašu testovaciu stránku alebo do prostredia kde vyvíjate. Stiahnuť si ho môžete normálne z katalógu modulov na WordPress.org alebo priamo z vašej nástenky (Moduly > Pridať nový).

Môžete si ho tiež „forknúť“ na GitHube a prispieť vašimi nápadmi na vylepšenie a tipmi na čo sa zabudlo. Aké nástroje používať pri vývoji WordPress modulov a tém vy? Budeme radi, keď sa s nami podelíte v komentároch.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here