Meetup o premium témach a zrýchľovaní WordPress webov

0

Prinášame krátky fotoreport spolu s užitočnými linkami zo septembrového WordPress meetupu, o ktorom ste sa mohli dozvedieť vo facebookovej skupine WordPress meetup Bratislava.

Známe tváre aj meetupoví nováčikovia – všetci sme mali v piatok 5.9.2014 zvláštnu česť. Priamo z meetupu totiž do všetkých slovenských inštalácií WordPress odletel klikom z Peťovho laptopu fungl nový preklad verzie 4.0, o čom sa môžete presvedčiť sami na oficiálnej stránke alebo vo vašich adminoch.

Prezentácia Be témy

Úvodnou prezentáciou meetupu bolo predstavenie šikovnej premium témy Be (no affil 😉 od Silvia.

Kto mi brzdí web?

Po Silviovi nasledoval môj krátky exkurz do analýzy rýchlosti WordPress webov. Od front-endu a chytákov, ktoré vám vie pripraviť neoptimálne nakódovaná téma až po neposlušné moduly, ktoré pridávajú drahocenné milisekundy k vášmu už aj tak vysokému času načítania stránky 🙂 Zoznam spomínaných nástrojov a užitočných linkov tu:

Aby vám ďalší meetup neušiel

Keď sa pivo a čipsy začali míňať, presunuli sme sa do priľahlého Alcatrazu na príjemný meetup dojazd.

Aby vám neušiel termín najbližšieho meetupu, pridajte sa do meetup skupiny neďaleko vášho mesta. Zatiaľ najpravdepodobnejší termín meetupu v Bratislave je 6. októbra. Ak máte záujem o nejakú tému, ktorá by mohla zaznieť na najbližších meetupoch, dajte nám tip v komentároch, alebo ešte lepšie – prídite!

foto: Lukáš Čerman

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here