Fúzia WordPress Slovensko a WP.sk + 3.1 v slovenčine

2

Lokalizovaná verzia WordPress 3.1 je dostupná k stiahnutiu, môžete si ju tiež nainštalovať cez automatickú aktualizáciu v Nástenka > Aktualizácie.

Priamy odkaz na stiahnutie súboru inštalácie (zip), jazykový súbor (mo) a slovenčina pre Multistránku (mo).

Chceli by sme explicitne poďakovať prekladateľom: Anilo (Angelo Verona),  JohnnyPea (Ján Bočínec), mex@active.sk (Alexander Borsík), mpca (Martin Šturcel), tommy_c (Tomáš Čižmárik)

Pokiaľ sa v zozname nachádza chyba kontaktujte nás cez stránku Kontakt alebo cez email info@wp.sk.
Rovnako pokiaľ nájdete v preklade akúkoľvek chybu neváhajte nás kontaktovať!

Taktiež chceme dať do povedomia kódex, ktorý sa používa pri preklade WordPress, aby sa uľahčila práca prekladateľom.

Zároveň by sme vám radi oznámili rôzne novinky ktoré sa udiali. WordPress Slovensko (sk.wordpress.org) sa spojil s komunitným portálom WP.sk. Toto spojenie má za následok pár zmien.
Najhlavnejšia je asi tá, že prioritnú podporu vám bude ponúkať komunitný portál WP.sk.
Druhá zmena je, že oficiálne články pôvodne písané pod sk.wordpress.org preberie WP.sk a bude Vám ich zväčša prinášať váš obľúbený WordPress autor Ján Bočínec alias JohnnyPea.
Tretia zmena je, že spolu vám prinesú ďalšie zaujímavé projekty, ktoré vám spríjemnia voľné chvíle s vašim WordPress a rovnako pomôžu pri práci.
Zároveň máme v pláne naďalej rozširovať našu komunitu čo najviac po slovensku, predsa len je WordPress najobľúbenejší blogovací systém na svete a na Slovensku by to nemalo byť inak :).

WordPress Slovensko (sk.wordpress.org) bude zastávať už len technickú časť WordPress a to vydávať automatické aktualizácie, rovnako ako umožňovať ručné stiahnutie balíku WordPress. (Neskôr vám manuálne stiahnutie urýchlime aj cez WP.sk)

Komunita nie je o jednom alebo dvoch ľuďoch, tak ako WordPress, za ktorým stojí množstvo ľudí a jeho počet jeho užívateľov sa stále rozrastá. Tešíme sa na vás! V prípade, že máte nejaké otázky alebo problémy, neváhajte nám napísať na naše fórum, ktoré je zdrojom pre užitočné rady a poskytuje priestor pre vaše diskusie.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

2 Komentáre

  1. Verzia, ktorá je na stiahnutie z sk.wordpress.org neobsahuje /wp-includes/classes.php!

    Dobre ma to potrápilo – internal error 500. Nestrácal som čas a radšej som si stiahol originál a použil len jazyk. Ak sa o chybe vie, tak sa ospravedlňujem.

    • Verzia 3.1 už nemá tento súbor ani v originál verzií a ani v tej lokalizovanej (v predošlých verziách sa nachádzal presne tam kde píšeš). PHP triedy v tomto súbore boli pre prehľadnosť a čistotu kódu rozdelené do niekoľkých súborov s príslušnými názvami.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here