Dostupný WordPress 3.3 Beta 3

0

Skráťte si čakanie na novú verziu jej testovaním :). Zatiaľ máme dostupnú tretiu betu. Však to poznáte: použite testovaciu stránku, skúšajte či dokážete niečo pokaziť a potom nahláste všetky chyby čo ste našli. Bolo urobených viac ako 200 zmien od bety 2, ale v tejto fáze sa už nepridáva žiadna nová funkcionalita. Treba sa sústrediť na opravovanie bugov, skrášlenie niektorých vecí a úpravu textových reťazcov.

Ako zvyčajne nabádame vývojárov modulov a tém, prosím, otestujte vaše výtvory s najnovšou beta verziou aby ste odhalily prípadne nekompatibilitu. Vždy je to lepšie odhaliť teraz ako keď užívatelia aktualizujú svoj WordPress na finálnu verziu 3.3. Špeciálne to platí pre všetkých, ktorí vo svojich moduloch alebo témach používajú jQuery. Knižnica obsiahnutá v jadre bola aktualizovaná na verziu jQuery 1.7.

Hneď teraz sťahujte WordPress 3.3 Beta 3 (zip).

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info:Naplno nás zamestnáva tvorba užitočných článkov pre vás, preto nám žiaľ nezostáva čas na radenie cez komentáre. V prípade potreby vám vieme odporučiť vhodného odborníka.