DMSGuestbook a Sociable v slovenskom jazyku

9

Ján „fajo“ Fajčák vám prináša preklad ďalších dvoch modulov a to DMSGuestbook a Sociable.

Stiahnuť si ich môžete na stránke s prekladmi.

[download id=“33″ display=“name“]

[download id=“34″ display=“name“]

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

9 Komentáre

  1. Keď už sa tu tak bavíme o tých prekladoch. Šlo by zaviesť na týchto stránkach niečo podobné ako je na stránkach WordPressu, čo sa prekladov týka? Teda aby sa na prekladoch do jednotlivých jazykov zúčastňovala samotná komunita používateľov? Lebo tých modulov na prekladanie je kopec.

    • Samozrejme, že som to už zvažoval. No systém GlotPress, ktorý sa k tomu používa ešte nedozrel na úplne stabilnú verziu, takže by som ešte s tým počkal. Samozrejme, ak by bol po tomto extrémny dopyt v komunite, môžeme to skúsiť…mali by ste záujem?

      Taktiež to vyzerá tak, že chlapíci z WordPress plánujú zaviesť prekladanie aspoň niektorých známych a často používaných modulov do tohto systému, viď http://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins (zatiaľ tam experimentálne nájdeme len tie ich moduly odvodené z jadra)

  2. Trochu na inu temu – slovencina pre Sociable je urcite velmi uzitocna, ale viac by ma potesilo, keby vznikla nejak regionalna mutacia tohoto modulu, ktora by obsahovala aj SK a CZ linkovacie nastroje (vybrali.sme.sk, jagg.cz atd.).

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info:Naplno nás zamestnáva tvorba užitočných článkov pre vás, preto nám žiaľ nezostáva čas na radenie cez komentáre. V prípade potreby vám vieme odporučiť vhodného odborníka.