Atahualpa – zaujímavá téma zdarma

11

Ako prvú zaujímavú tému by som vám rád doporučil Atahualpa od BytesForAll. Téma sa vyznačuje jednoduchým a prehľadným dizajnom a určite zapôsobí aj tým, že dokáže využiť celú plochu vášho prehliadača. Za touto jednoduchosťou sa ale skrýva celá škála možností pomocou ktorých si ju prispôsobíte svojím potrebám. Napríklad  môžete plochu stránky rozdeliť na 1 až 5 stĺpcov, nastaviť pevnú alebo flexibilnú šírku, meniaci sa obrázok v hlavičke a môžete tiež zadefinovať mnoho ďalších konfigurovateľných položiek. Za najväčšiu a asi aj jedinú veľkú nevýhodu pokladám slabú lokalizáciu témy (administračná časť nie je v podstate vôbec lokalizovaná).

(náhľad zrušíte klávesou ESC,  kliknutím mimo náhľadu, alebo do pravého dolného rohu)

Ak hľadáte profesionálnu tému, ktorá bez problémov beží na všetkých prehliadačoch a umožňuje nakonfigurovanie množstva nastavení priamo z ovládacieho panela a k tomu všetkému by mala byť zadarmo, tak Atahualpa je možno to pravé riešenie pre vás.

Téma má chválihodnú podporu na svojom diskusnom fóre, kde okrem iného nájdete aj  návody.

Stiahnuť si ju môžete buď priamo zo stránky tvorcov,  alebo z wordpress.org(tam si môžete pozrieť aj živý náhľad).

Slovenčina pre Atahualpa

[download id=“24″]

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

11 Komentáre

 1. Poradte prosim, subor som nakopiroval do adresara temy. Uz bol nazvany sk_SK.mo. Okrem neho tam bol aj adresar _MACOSX. Tema sa vsak do Slovenciny neprepla. Co s tym?

 2. Tiez som dnes skusil slovencinu pre Atahualpa 3.7.3 a nebezi.
  Rucne som prelozil par vyrazov z .pot a vytvoril nasledne sk_SK.po a .mo a skopiroval do adresara, dokonca aj vytvoril samostatny adresar languages a nic, ziadny vysledok. Stiahol som aktualny .mo zo stranky aj z http://preklad.wp.sk/projects/temy/atahualpa/sk/default?page=1
  a nic.
  Akoby vobec nereagoval na config.
  config je spravne nastaveny, pretoze ine temy mi to preklada.
  Tak uz neviem, je tema tak specialna pre jazyky? Prestava ma bavit.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here