Aktuálne o WordCamp Europe 2016

Ak ste sa doteraz nerozhodli, či si kúpiť alebo nekúpiť lístky na WordCamp Europe 2016, mám pre vás dve správy. Jednu dobrú, už sa nemusíte rozhodovať a jednu definitívne zlú. Lístky sú už vypredané. Posledné kusy sa predali ešte 31.1.2015. Lístkov bolo dokopy 1550. V nich bolo zahrnutých aj 50 micro-sponsorship kusov.

Ale, ako sa vraví, nádej umiera posledná. Jedna z organizátoriek, Petya Raykovska pre WPTavern povedala, že aktuálne sú kapacity síce plné, avšak s tímom už pracujú na rozšírení priestorov v MuzeumQuartier. K dispozícii by tak mohlo byť ďalších 200 lístkov. Waiting list je momentálne otvorený. Aktuálne je v ňom registrovaných viac ako 100 ľudí.

Na základe potvrdenia účasti sa na WordCamp 2016 stretne 58 krajín. Najvyšší podiel účasti bude mať Nemecko ( 8%), Holandsko (8%), UK (8%), Rakúsko (7%) a USA (6%).

Petya Raykovska, ďalej hovorí: “Je zrejmé, že Viedeň je pre strednú Európu svojou polohou vynikajúca, čo nám pomáha v tomto roku prilákať viac ľudí. Ale verím, že veľký záujem je predovšetkým svedectvom o kvalite, ktorú sme boli schopní zabezpečiť v predchádzajúcich rokoch.”

Petya ďalej hovorí: “Dúfam tiež, že ľudia ocenia to, že sme lístky začali predávať skôr. Viac ako 80% účastníkov pochádza z iných oblastí, ako je hosťujúca krajina a budú si tak môcť lepšie naplánovať časový harmonogram.“

Call for speakers sa uzavrie 31.1.2016. Oficiálny zoznam speakerov by mal byť k dispozícii 16.3.2016.

Aktuálne sú v plnom prúde aj prípravy na WordCamp Bratislava, ktorý sa bude konať v apríli 2016. Je sa na čo tešiť!

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here