Počet komentárov: 19

 1. barman

  To na čo sa tu hráte? To fakt to stojí na takýchto disgrafikoch čo 150 slov prekladajú pol roka? Síce zadarmo, ale takáto úroveň?! Veď to je jak za trest celý word press s vami. Radšej to spoplatnite, lebo takéto open cource to je národná HANBA a nie komunita. Sa na to radšej úplne vykašlite. Len seba trápite a druhých tiež. Masochisti.

  Odpovedať

  1. 1. Nebolo to LEN 150 slov a neviem odkiaľ si vôbec tento údaj zobral. Asi si ho len tak vymyslel, čo?
   2. Preklad je poskytovaný zadarmo a môže pomôcť každý. Koľko si toho preložil ty sám alebo ako inak si prispel?
   3. Treba si uvedomiť, že preložené veci nestačí len jednoducho odkliknúť a schváliť, ale my ich musíme aj čítať a opravovať. By ste sa čudovali koľko je tam gramatických chýb, preklepov, zlej sémantiky a chýb v syntaxe.
   4. Okrem tohto sa nesmie zabúdať na preklad statických súborov.
   5. Nikoho netrápime, len všetko sami nestačíme, hlavne ak chceme robiť veci kvalitne a nie len poschvaľovať veci čo niekto preložil cez Google Translator.

   Odpovedať
 2. martin

  Tak chlapi ako to vyzera? Uz sa to taha 2 mesiace, bude z toho nieco? Velmi si vazim, ze to prekladate, ale uz to vyzera akoby ste sa na to vykaslali.

  Odpovedať

 3. No, zistil som, že nemôžem aktualizovať svoj wordpress, vypísalo mi to hlášku: vyžaduje PHP verziu 5.2.4, no a ja mám 5.2.3. Skúsim zavolať svojej webhostingovej firme, či sa s tým dá niečo urobiť.

  Odpovedať
 4. tommy_c

  Pozeral som sa na translate.wordpress.org … verzia 3.2. je úplne prázdna, bez jedinej preloženej vety. Čo sa stalo?

  Odpovedať
   1. tommy_c

    Ďakujem.

    Hneď som o čosi múdrejší.

    Aj pri plnej akceptácii dovolenkového obdobia musím podporiť užívatea s nickom “Jojo”… Aký je predpokladaný termín schválenia prekladov a stiahnuteľná SK verzia?

    Odpovedať
 5. Angelo Verona

  Makáme ako fretky:) No ešte stále to nestačí, som schválil/preprekladal polovicu veci co tam bola. Druhá je dosť zmetočná, čiže treba preložiť nanovo. Preimportovali sme dáke krajiny ale stale tam straší preklad Twenty Eleven(nejaký dobrovoľník?):) Tj. podľa timestamp-u nespíme:p

  Odpovedať

  1. Záleží od toho koľko si už preložil :P. V podstate tam stále ostáva 151 nepreložených slov a fráz a k tomu ešte 187 čaká na schválenie.

   Odpovedať
  2. Sokrates4612

   To je nesprávne pochopenie, ak niekto len čaká, kým to preložia iní. Namiesto toho treba priložiť ruku k dielu.

   Odpovedať

Pridaj komentár