Počet komentárov: 12


 1. 2012 tema uz davno vysla.. da sa stiahnut z wordpress.org heh a je to jedna z najlepsich tem ake wp vytvorilo

  Odpovedať
 2. thecomputerman

  prečo v SK preklade je aj twenty twelve a v samotnom WP nie je ?

  Odpovedať


 3. ..teraz som si uvedomila, že “nástěnka” sa týka rozhrania štatistiky, ktorá je celá v češtine. Ospravedlňujem sa.

  Odpovedať

 4. Vďaka za preklad. Našla som jednu chybičku. Keď si pozerám štatistiky JetPack a chcem s avrátiť naspäť, pri názve mojej stránky XZ je link NÁSTĚNKA. Mäkčeň na “e”.
  Pekný deň.

  Odpovedať

  1. Vďaka za upozornenie, pozeral som to, no výraz “nástěnka” sa nikde v slovenskom preklade WordPress nenachádza. Ani na našom testovacom webe som túto chybu nenašiel. Nemáš náhodou český preklad modulu Jetpack?

   Odpovedať

 5. …až na zopár chybičiek celkom podarený preklad. Najbližšie sa však k prekladaniu pripojím aj ja, aby to trvalo kratšie.

  Odpovedať

  1. Vďaka za feedback. Ak nájdeš chybičky, napíš nám prosím, kde sú alebo ich môžeš opraviť priamo v preklade na translate.wordpress.org

   Odpovedať

   1. jedna bola hneď v uvítaní po upgrade. namiesto “Vitajte” je len “Vtajte” :-) čo sa týka adminovského rozhrania, vyzerá to zatiaľ poriadku. Mal by som otázku ale mimo preklad. Z donútenia som v minulosti inštaloval na jeden web anglickú verziu wordpressu a neviem ho prinútiť aby mi ponúkal slovenský upgrade. Nevieš poradiť na koho sa obrátiť o radu?

    Odpovedať

    1. Pohľadaj prosím na fóre a ak nenájdeš, tak napíš tam. Určite ti niekto poradí. A tú chybičku som už opravil. V najbližšej verzii to bude už ok.

     Odpovedať

Pridaj komentár