Počet komentárov: 3


 1. Viete o tom, že blogeri WordPressu a WordPress ako taký je pre český server blog.cz neprijateľný? Toto mi po skúsenostiach s komentármi na blog.cz, kedy mi všetky moje komentáre odkazujúce na moje blogy na wordperss hádže do spamu, napísala jedna blogerka:
  “Ale je fakt, že doména wordpress není na blogu.cz zrovna žádoucí. Vážně nevím, proč, ale když si ukládám do seznamu některé adresy z wordpresu, hlásí mi to, že v seznamu jsou zakázané nebo nedoporučené domény (je jich víc, nejen wordpres, ale i tumbrl a ještě cosik) a že pokud je nesmažu, může být můj blog smazán.”
  http://tunisanka.wordpress.com/2012/10/12/hrajme-sa-len-na-vlastnom-piesocku/

  Odpovedať
 2. Daniel Leitman

  predtim som bol kratkozraky voci spravcovskym systemom typu Word Press a stalo ma to viac usilia a casu. Myslel som si ze vytvorit unikatny web povedie k dobrej webstranke ale hlboko som sa mylil lebo prave obsahova kvalita ho posuva dalej a prave pomocou WP niesom viazany zdlhavym kodovanim a mozem sa naplno sustredit na obsahovu kvalitu

  Odpovedať

 3. Za tento článok dávam autorovi pochvalu – sám som dakedy ako degeš skúšal všetko možné čo sľubovalo hory doly, že bez reklamy a podobne. Raz som skúsil WordPress.com a som tam do teraz a neľutujem vôbec.

  WordPress.com – Je to zadarmo, žiadna reklama, fotogaléria je podla mňa luxus, SEO je super, tém zadarmo je viac ako 120 a naozaj sa nájdu aj kvalitné.

  Odkedy fičím na platforme WordPress som spokojní a dakujem všetkým čo za tím stoja

  Odpovedať

Pridaj komentár