Počet komentárov: 5

 1. ondrej2000

  pekný deň, vytvoril som si na localhoste multi verziu, akonáhle chcem pridať stránku, tak sú tam tri položky: adresa stránky – názov stránky – email administrátora. Mám problém, čo napíšem do adresy stránky ?

  Odpovedať

  1. Tam ide v podstate adresá stránky v URL (Odporúčajú sa iba znaky od a-z a 0-9.) ako napríklad http://tvojadomena.tld/tvojnazovstranky alebo http://tvojnazovstranky.tvojadomena.tld/

   Nabudúce prosím technické otázky priamo do fóra. Ďakujeme.

   Odpovedať

 2. Ahojte, mám jednu takú otázočku. Mám vytvorenú webstránku http://www.jakubov.sk pomocou WP siete. Mal som v pláne vytvoriť aj ďalšie podstránky, ale akosi z toho zišlo. To mi ani tak nevadí, skôr ma trápi iná vec. Chcel som vytvoriť fotogalériu, riešil som to aj na techfórume s fajom (http://www.techforum.sk/showthread.php?t=6836&highlight=fotogal%C3%A9ria), a zistili sme, že nejde sprevádzkovať nextgen gallery v WP siete.

  A otázka znie: Keď už mám zabehnutý web a odstránim multisite pomocou tohot návodu, pôjde mi potom sprevádzkovať nextgen gallery?

  Ďakujem za odpoveď, inak skvelý návod :)

  Odpovedať

  1. Nemal by s tým byť problém, keďže NextGEN Gallery si vytvorí vlastné tabuľky. Po odstránení WordPress siete pre istotu prejdi všetky nastavenia modulu a znova ich ulož.

   Pre každý prípad pripomínan, že je dobré zálohovať si všetky súbory ako aj celú databázu.

   Odpovedať

Pridaj komentár